Drobečková navigace

Úvod > Kompletace výrobků

Kompletace výrobků

Ze součástek kompletujeme výrobky. Děláme to rychle, přesně a za dobrou cenu.

Hledáte spolehlivého partnera, který pro vás zvládne kompletaci výrobků s takovou přesností, rychlostí a umem, jako byste to byli vy? Chcete se soustředit na výrobku a nechat dotažení produktů na profesionálech?

Svěřte kompletace výrobků naší firmě. Opíráme se o mnohaleté zkušenosti, naší největší devizou jsou zruční pracovníci, flexibilní přístup a smysl pro detaily. I když pracujeme rychle, dáváme si záležet na přesnosti, a tak na palety skládáme perfektně zkompletované výrobky. Nabídneme vám i balení výrobků, skladování nebo vychystávání.

Kompletace výrobků

Máme novou výrobní halu, ve které kompletujeme výrobky pro naše zákazníky. I pro vás zajistíme kompletaci produktů na míru. Hotové výrobky můžeme rovnou zabalit a také vám nabídnout skladové prostory. V našem závodě kompletujeme různé druhy produktů, pracujeme s řadou materiálů, především jde o plast nebo kovy.

Proč objednat kompletaci výrobků u nás?

  • O kompletaci produktů se postarají zruční a zkušení pracovníci.
  • Za léta v oboru jsme zkompletovali velké množství jednoduchých i složitějších výrobků.
  • Umíme se k práci postavit, dobře ji naplánovat a dodat výrobky rychle.
  • Pracujeme spolehlivě a přesně, vyjdeme vám vstříc ohledně termínů.
  • Když bude potřeba, pořídíme si montážní technologie nebo vybavení.
  • Zkompletované produkty můžeme zabalit a uskladnit ve velkých čistých skladech.
  • Dáváme přednost dlouhodobé spolupráci, ale zvládneme i jednorázové zakázky.

Nestíháte kompletaci výrobků? Nebo hledáte spolehlivého partnera pro stálou spolupráci? Vyjdeme vám vstříc s termíny i kapacitami. Těšíme se na váš telefonát nebo vzkaz.

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů